Jdi na obsah Jdi na menu
 


Návštěva Čiscoňových s Nimbou KS

Den „D“ Darovy blonďaté nevěsty Nimby Kráĺovská stráž vyšel nakonec na pátek 19.2.2016. Počasí nám rozhodně nepřálo, již druhý den prší a země je samé bláto.

Darovi přijela očekávaná „kamarádka“ s oběma páníčky a Dar se hned k naší radosti začal o svoji fešnou nevěstu velice zajímat. První setkání se odehrálo již na ulici před brankou, než jsme se stačili s návštěvou přivítat. Nimba ovšem pro zněnu, možná nesvá z dlouhé cesty i vodítka, na němž ji pán přivedl k nám na zahradu, nám hned nemálo zabrnkala na nervy, jak se ostře bránila Darovým snahám o sblížení a předváděla svým páníčkům, jak báječná je obranářka .. a že dokáže dělat (jako správná psí dáma)  pořádné drahoty.  Ovšem pak i na volno to chvíli vypadalo, že se Nimba rozhodla Dara snad rozcupovat, než Darovi došla trpělivost a jednoduše povalil fenku na záda. Na svém trávníku si přece od ní nenechá tohle líbit! No … tohle nebyl zrovna nadějný milostný úvod…! Naznali jsme, že se fenka potřebuje trošku aklimatizovat a oba (doufejme) partneři se spolu lépe seznámit, tak jsme nechali oba být a raději odešli do bytu na kafíčko. To bylo zjevně to nejlepší, co jsme mohli udělat. Když jsem se po pár minutách opatrně zašla podívat, jak to na zahradě před domem vypadá, už byl klid a fenka, z dohledu páníčků, se začala věnovat tomu, proč přijela, a pustila si „ženicha“ na první seznamovací kontakty. Dar byl jemný, pozorný, když jeho atraktivní blondýnka dávala najevo, že na „ostrou akci“ ještě není dost připravená, tak nenaléhal, znovu se spolu krátce proběhli a pak další pokus. … Tohle vypadá na dlouho… Naši chlupáči se zatím přemístili dozadu na zahradu, takže jsme na ně dobře viděli z okna, kafíčko bylo uvařené, něco sladkého k němu na stole, tak jsme se s Marcelou a Romanem v nejlepší pohodě společně posadili a povídali si. Když jsme se pak po pár minutách podívali z okna, co naši zamilovaní miláčci, „bylo hotovo“ – již stáli spolu svázaní, tak jsme s Romanem vyběhli do deště, aby si v poslední fázi krytí nějak neublížili. Dar, jak se ukázalo, potřeboval moji pomoc – tlapka se mu při přehození přes hřbet fenky zachytila za Nimbin ocas, takže stál jen na třech nohách, a já musela Darovi posléze trochu nadzvednout zadek, abych mu tlapku uvolnila.

Když se oba aktéři zase rozpojili a trochu vzpamatovali, Dar se snažil i dál galantně věnovat pozornost své nové kamarádce, ale potřebovali odpočinek, tak blondýnka putovala do auta a Dar o ní snil v dosud padajících kapkách deště na zahradě.

Byla to velice mile strávená část dne s příjemnými, přátelskými lidmi. Když odjížděli, Dar je šel (totiž loudal se) ještě vyprovodit a rozloučit se s Nimbou, i když s ní jen troškou pokňourání si vedle auta. A doma pak padl naprosto vyčerpaný.

Teď již si jen můžeme přát, aby celá tahle návštěva měla ten konec, který si všichni přejeme, a my za měsíc dostali radostnou zprávu o čekaných potomcích.