Jdi na obsah Jdi na menu
 


Jaký byl rok 2013

Jaký byl rok 2013

 

 DAR

Letošní rok byl pro nás velmi úspěšný. Dar v něm složil dvě základní zkoušky, nejprve na jaře ZZO, na podzim BH. Zúčastnili jsme se dvou výcvikových táborů a navíc i výcvikového víkendu. Začali jsme pravidelně cvičit i obrany.a na podzim stopy. Během roku se Dar v práci stále zlepšoval, plně dospěl  po fyzické, ale i psychické stránce a to se nanejvýš kladně odrazilo na naší spolupráci s ním. Ve vánočním klubovém závodě na Rybníčku, vlastně našem 1. „vážném“ závodě, jsme obsadili krásné 2. místo.

1. června Dar dobře zvládl bonitaci a s pěkným bonitačním kódem byl zařazen do chovu. V rámci podzimní klubové výstavy jsme se prezentovali i na našem 1. svodu plemeníků.

Rok 2013 byl pro Dara velmi úspěšný i výstavně. Absolvovali jsme v něm celkem 11 výstav a z deseti z nich jsme si odnesli známku „výborná“ a to od devíti různých rozhodčích. 6x byl hodnocen jako Výborný 1, dvakrát (hned v úvodu sezóny) získal titul CAC, třikrát titul CAC Sk a 1x  r. CACIB. Pouze jednou mu byla zadána známka VD (od finského rozhodčího).

  

KOČIČKY

V půlce roku se nám ztratil náš roční kocourek Zrzeček. Abychom trochu zaplnili prázdné místo, přijali jsme na podzim do rodiny nové kotě, tříměsíčního černého kocourka, který pro svoji živost a nezbednost dostal jméno Čertík. Naše stará kočička Číča se těší v 9,5 letech dobrému zdraví a věříme, že s námi ještě dlouho zůstane.

 

Přejte nám prosím, ať je náš další rok stejně (a nebo ještě více) úspěšný…